
Восковий пластилін "Travel Kids" 12 шт в упаковці 30г Синій
Продавець: Kanctovar
279 ₴380 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 105771/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Восковий пластилін "Travel Kids" 12 шт в упаковці 30г Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пластилин |
| Тип пластилина/массы для лепки | Восковый пластилин |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Синий |
| Количество цветов в наборе | 12 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Нет |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 7 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Высота | 1.3 см |
| Вес | 30 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-05-22
Не знаю, що там трапилось у тих з ким довго звʼязувались або не надіслали товар.Але я вражена цим продавцем, при чому дуже приємно!Вчора замовила товар о 9ій ранку, сьогодні о 9ій посилка вже була в мене на пошті!!!!Прийшло все, що замовляла.Дуже вдячна магазину 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





