
Вулична 4G IP-камера з двома об'єктивами та сонячною панеллю V380 / Бездротова камера відеоспостереження
Продавець: HUGO
1 675,24 ₴2 393,2 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234573633
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вулична 4G IP-камера з двома об'єктивами та сонячною панеллю V380 / Бездротова камера відеоспостереження». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Купольный |
| Применение | Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Формат сжатия | H.265, H.264 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Количество мегапикселей | 8 Мп |
| Обнаружение движения | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Угол поворота | 355 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Дополнительный источник питания | Солнечные батареи |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 150 мм |
| Вес | 300 г |
| Цвет | Белый |
| Питание | DC 12V/2A |
| Угол обзора | 105° |
| Частота кадров | 25 кадров/сек |
| Карта памяти | microSD (до 128 Гб) |
| Объектив | 3.6 мм |
| Инфракрасные диоды | 2 шт. |
| Push-уведомления | Да |
| Ночное видение | Да (до 20 метров) |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-02
Супер.8
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2026-01-02