
Вулична IP камера відеоспостереження 4Мп, Full HD, A6 / Поворотна wifi камера / Вайфай камера водонепроникна
Продавець: HUGO
589 ₴841,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 234565467
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вулична IP камера відеоспостереження 4Мп, Full HD, A6 / Поворотна wifi камера / Вайфай камера водонепроникна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
WiFi камера вулична 5Мп, HX A 1536C + Підсилювач WiFi MT02 / Вулична IP камера з датчиком руху

Wifi камера відеоспостереження 8Мп, 2 об'єктиви, Dual IP Camera / Вулична IP камера / Поворотна подвійна камера

Вулична IP камера 8Мп, Qettopo V380 + Карта пам'яті 128GB / Поворотна WiFi камера спостереження

Вулична IP камера відеоспостереження з віддаленим доступом CAMERA CAM 6 WIFI 360/90 2,0mp / Поворотна IP камера
📋 Технічні характеристики
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Формат сжатия | H.264 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Разрешение матрицы | 2560х1920 |
| Количество мегапикселей | 5 Мп |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Порт для SD-карты | Да |
| Антивандальный корпус | Нет |
| Подогрев корпуса | Нет |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Угол поворота | 300 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Длина | 139 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Высота | 89 мм |
| Программа для подключения смартфона | V380 Pro |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-25
Очікую відправку оплатив в п'ятницю сьогодні вівторок вечір...
Переваги
Відправляли довше обіцяного