
Вулична WIFI камера відеоспостереження 4Мп, з LED та ІЧ підсвічуванням, Wonsdar PW12-5K / Бездротова IP відеокамера
Продавець: HUGO
1 095,19 ₴1 564,56 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності340 замовлень
Артикул: 234571958
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вулична WIFI камера відеоспостереження 4Мп, з LED та ІЧ підсвічуванням, Wonsdar PW12-5K / Бездротова IP відеокамера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Комплект 2 шт Вулична WIFI камера спостереження 6МР, 3 об'єктиви, SC28 / Поворотна камера відеоспостереження / IP камера вулична

Вулична WIFI камера відеоспостереження 4Mp, A8 / Поворотна камера спостереження / IP камера

Комплект 2шт Вулична WIFI камера відеоспостереження 6MP, Full HD, з сиреною / IP камера з датчиком руху

Вулична WIFI камера відеоспостереження 12MP V380 HD / Охоронна IP камера / Зовнішня поворотна камера
📋 Технічні характеристики
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/4″ |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Формат сжатия | H.265 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | ICR |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Дальность LED подсветки | 30 м |
| Разрешение матрицы | 2560х1440 |
| Количество мегапикселей | 4 Мп |
| Чувствительность | 0.01 люкс |
| Минимальное значение фокусного расстояния | 3.6 мм |
| Максимальное значение фокусного расстояния | 6 мм |
| Оптическое увеличение | 2 х |
| Угол обзора по вертикали | 90 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 355 град. |
| Обнаружение движения | Да |
| Аудиовыход | Да |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Антивандальный корпус | Да |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Высота | 215 мм |
| Вес | 650 г |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Переваги
Актуальна ціна