
Вуличні світлодіодні свічки на сонячній батареї (6шт) SL-060 / Електронні свічки / LED свічки / Світлодіодні свічки
Продавець: HUGO
655,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234575885
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вуличні світлодіодні свічки на сонячній батареї (6шт) SL-060 / Електронні свічки / LED свічки / Світлодіодні свічки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для освещения садовых дорожек, Для освещения ландшафтов, Для освещения крыльца |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Напряжение | 1.5 В |
| Тип питания | Солнечная батарея, Аккумулятор |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Количество в упаковке | 6 шт |
| Высота | 8.5 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Угол излучения света | 180 град. |
| Датчик движения | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності