
Вуличний ліхтар на сонячній батареї CL 228 / Садовий світильник з датчиком руху / Вольфрамова лампа
Продавець: HUGO
225,18 ₴321,68 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234567685
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вуличний ліхтар на сонячній батареї CL 228 / Садовий світильник з датчиком руху / Вольфрамова лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Вуличний ліхтар на сонячній батареї + пульт, BK-128-6COB / Вуличний світильник з датчиком руху / Світлодіодний прожектор вуличний

Набір 2шт Вуличний ліхтар на сонячній батареї + пульт, BK-128-6COB / Світлодіодний світильник на стовп

Вуличний ліхтар на сонячних батареях, 2200mAh + пульт, Solar Light BK120-6COB / Світлодіодний прожектор на стовп

Вуличний ліхтар на сонячній батареї Solar Light BK-818-6 Ліхтар із датчиком руху
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Фонарь |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения террас и балконов, Для освещения крыльца, Для освещения навесов и беседок |
| Цвет свечения | Желтый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Напряжение | 5 В |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Длина | 4.7 см |
| Высота | 14.9 см |
| Ширина | 14.4 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20
Дякую за якість товару і швидкість доставки
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності