
Вуличний світильник на сонячній батареї, SOLAR WALL LAMP ВK-888 / Світлодіодний ліхтар із датчиком руху
Продавець: GoodChoise
159,11 ₴227,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234573336
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Вуличний світильник на сонячній батареї, SOLAR WALL LAMP ВK-888 / Світлодіодний ліхтар із датчиком руху». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Вуличний світильник на сонячних батареях BK-128-4COB з дистанційним керуванням.

Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху Flood Light XF-707 Автономний вуличний ліхтар

Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху Solar Light CL-T88 Автономний вуличний ліхтар

Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху X-Balog BL-104-SMD Автономний вуличний ліхтар
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Фонарь |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для освещения лестниц, Для освещения террас и балконов, Для освещения входных дверей и ворот, Для освещения крыльца, Для освещения навесов и беседок, Для освещения ландшафтов, Для ЖКХ |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Напряжение | 3.7 В |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Тип питания | Солнечная батарея, Аккумулятор |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Длина | 17 см |
| Высота | 11.5 см |
| Ширина | 6 см |
| Пылевлагозащищенная крышка | Да |
| Датчик движения | Да |
| Форма плафона | Прямоугольная |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-27
Доброго дня! Дякуємо за теплий відгук — нам приємно знати, що ви залишились задоволені.
2026-03-18
Крапочка в домашньому уюті дуже зручно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-19
2026-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності