
Вуличний світильник Solar Motion 100 LED на сонячній батареї HP227
Продавець: HappyHouse
104 ₴189,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 1317SMLCHSVT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Вуличний світильник Solar Motion 100 LED на сонячній батареї HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Solar |
| Источник света | Диоды |
| Применение освещения | Для освещения улиц, парков, Для освещения ландшафтов, Для наружного освещения зданий, Для наружного освещения бассейнов |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество светодиодов | 100 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 5.5 В |
| Мощность | 1 Вт |
| Световой поток | 1000 лм |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Высота | 9.5 мм |
| Ширина | 13 мм |
💬 Відгуки покупців (12)
2026-03-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-24
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-26
Найкращі рекомендації, покупкою задоволений
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-17
Гарне обслуговання.Ввічливий продавець...Все на 5 +++++..дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-24
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-16
Гарне обслуговання.Ввічливий продавець...Все на 5 +++++..дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
