
Вуличний світильник Solar Motion 100 LED на сонячній батареї YU227
Продавець: YouShine
162 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 1317SMLCHSVT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вуличний світильник Solar Motion 100 LED на сонячній батареї YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 9.5 см |
| Источник света | Диоды |
| Применение освещения | Для освещения улиц, парков, Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для наружного освещения бассейнов |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество светодиодов | 100 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 5.5 В |
| Мощность | 1 Вт |
| Световой поток | 1000 лм |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Ширина | 13 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
