
Взуттєва полиця прозора,152х42х28 см, LY-1045 / Полиця взуттєва / Шафа для взуття / Підставка для взуття
Продавець: HUGO
599 ₴855,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234582717
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Взуттєва полиця прозора,152х42х28 см, LY-1045 / Полиця взуттєва / Шафа для взуття / Підставка для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 152 мм |
| Глубина | 28 мм |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Количество полок | 7 шт |
| Количество полок (отделений) для обуви | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | шкаф для обуви |
| Фасады | пластик |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Ширина | 42 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-03
Товар,якість жах.Не рекомендую.
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-31
2026-01-08
Написано що полиця пластикова а насправді з матерії!! якість жахлива за такі кошти. Нажаль на пошті не подивилась посилку а вдома оглянула і була в шоці що що взагалі не відповідає фото товару та опису
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-30
2025-12-24
На жаль, не всі деталі в наявності, через, що поличка неповноцінна.
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-13
В комплекті немає деяких деталей важливих для збірки , не рекомендую!
Переваги
Товар не відповідав опису