
WiFi підсилювач сигналу LV-WR31-36 + Кабель для роутера DC 12V / WiFi ретрансляція в розетку до 300мб/с
Продавець: HUGO
389,2 ₴556 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234575189
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «WiFi підсилювач сигналу LV-WR31-36 + Кабель для роутера DC 12V / WiFi ретрансляція в розетку до 300мб/с». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 75 мм |
| Длина | 80 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Стандарт связи | Wi-Fi |
| Тип | Репитер |
| Ширина | 50 мм |
| Вес | 0.85 |
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-21
На репітері відсутня кнопка reset.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності