
Йоршик для унітазу з автоматичним відкриттям та силіконовою щіткою / Підвісний йоржик щітка з кріпленням
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Йоршик для унітазу з автоматичним відкриттям та силіконовою щіткою / Підвісний йоржик щітка з кріпленням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип ершика | Настенный |
| Наличие крышки | Да |
| Материал ручки | Пластик |
| Длина ручки | 380 мм |
| Материал подставки | Пластик |
| Диаметр подставки | 120 мм |
| Общая высота | 390 мм |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (8)
Дуже швидко доставили
Йоршик для унітазу з автоматичним відкриттям просто чудовий.
Доброго дня! Ваш відгук дуже важливий для нас. Дякуємо, що залишили свої враження — чекаємо вас знову!
Йоржик гарної якості, міцний, щітинки доволі м'які, тож не царапають кераміку. Була не впевнена, що буде гарно діставатись з тримача, але все працює відмінно. Дякую
Йоршик — це ніндзя чистоти: одним ударом знищує бруд під корінь, ховається в чохлі й мовчить про мої нічні "борщові катастрофи"! Унітаз тепер сяє, як котячі бубенці.10/10, бо соромно пачкати!
Все сподобалось,все працює