
Занурювальна млинець електрична 20см 600Вт Patelnya / Електросковорідка для млинців
Продавець: HUGO
415,08 ₴592,97 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234573635
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Занурювальна млинець електрична 20см 600Вт Patelnya / Електросковорідка для млинців». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип нагреваемой поверхности | Плита для блинов |
| Ширина рабочей поверхности | 200 мм |
| Питание | От сети 220-240 В |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-04
2026-01-17
В описі товару вказано шнур 80 см.В наявності 50см.Працює добре.А ось з відправкою дуже погано.
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного