
Занурювальний блендер на 1000 Вт, 2 швидкості, RAF 317 / Ручний блендер для кухні з подрібнювачем
Продавець: HUGO
599,25 ₴856,07 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234567561
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Занурювальний блендер на 1000 Вт, 2 швидкості, RAF 317 / Ручний блендер для кухні з подрібнювачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип блендера | Погружной |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей | 2 |
| Режим Турбо | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Питание | Сеть 220В |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-20
Якісно.