
Зарядний пристрій-адаптер живлення USB 5V/1A
Продавець: Fenix Shops
60 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності290 замовлень
Артикул: 1301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Зарядний пристрій-адаптер живлення USB 5V/1A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Сетевой |
| Номинальная сила тока | 1 А |
| Сила выходного тока | 1 А |
| Выходная мощность | 5 Вт |
| Мощность | 5 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (11)
2026-02-10
Все ок
2026-01-20
Ціна відповідає якості. Що очікувати за 50грн?))З самим продавцем ніяких проблем не було. Достатньо швидко все відправили.
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-19
2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна2025-06-16
Переваги
Швидко відправили2025-03-21
Продавець - молодець!!!!....а за послуги Нової пошти з кожним днем - РАДІЮ!!!!!
2025-02-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна2025-01-26
Отримав справний адаптер, виконує свою функцію . обслуговування добре, без зайвих питань, рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна2025-01-14
