
Зарядний пристрій-адаптер живлення USB 5V/2A
Продавець: Fenix Shops
100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 1302
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Зарядний пристрій-адаптер живлення USB 5V/2A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Сетевой |
| Номинальная сила тока | 2 А |
| Сила выходного тока | 1.5 - 2 А |
| Выходная мощность | 5 Вт |
| Мощность | 5 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-05
Переваги
Актуальна ціна2026-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-31
найнижча ціна в інтернеті, відправили через кілька годин після оплати, наступного дня отримав товар, який повністю відповідає опису. Приємно вражений!
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-10
Все добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-14
Переваги
Ввічливий продавець2025-06-30
