
Зарядний пристрій ASOMETECH 33W швидка зарядка 4-в-1 з USB, Type-C, PD 3.0 і QC 4.0
Продавець: Powertech
310 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 1085
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Зарядний пристрій ASOMETECH 33W швидка зарядка 4-в-1 з USB, Type-C, PD 3.0 і QC 4.0». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Розумна Wi-Fi розетка 20A керування через додаток Tuya/Smart Life, таймер і підтримка голосових команд
ШІ 100SSD накопичувач Goldenfir T650 128 ГБ 2.5 SATA III твердотільний диск для комп’ютера і ноутбука
ШІ 76VGR V-353 Професійний Портативний Шейвер 2в1 для Барберів та Домашнього Використання. Титанова Сітка, 120 хв Роботи, USB Type
ШІ 85ANENG ST180 цифрові струмовимірювальні кліщі мультиметр, AC/DC амперметр з дисплеєм
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Asometech |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Номинальная сила тока | 4 А |
| Выходная мощность | 33 Вт |
| Мощность | 4000 Вт |
| Количество USB-портов | 2 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
💬 Відгуки покупців (7)
2025-12-11
Работает отлично!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-29
Дякуємо вам)
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2025-11-21
Дякуємо вам)
2025-11-20
Дякуємо вам)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-25
Дякуємо вам)
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2025-06-18
Дякуємо вам)
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-25
Дякуємо вам)
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна