
Зарядний пристрій ASOMETECH WLX-A9T 72Wmax GAN (PPS, PD3.0, QC4+) порти TypeC + 3USB Black
Продавець: Сота Мода
1 115 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 43048
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій ASOMETECH WLX-A9T 72Wmax GAN (PPS, PD3.0, QC4+) порти TypeC + 3USB Black». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Asometech |
| Страна производитель | Китай |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 72 Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Количество USB-портов | 4 |
| Мощность | 72 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Состояние | Новое |
| Технологии быстрой зарядки | Power Delivery |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-10
Все гаразд але товару не було в наявності.Побажання оновлювати базу про наявність частіше.
Переваги
Товару не було в наявності



