
Зарядний пристрій автомобільного акумулятора 12V, 5A / Пусковий пристрій автомобіля
Продавець: HUGO
564,42 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23456489202
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій автомобільного акумулятора 12V, 5A / Пусковий пристрій автомобіля». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 150 мм |
| Количество режимов заряда | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 5 А |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-15
Прибуло швидко,те що треба.Дякую.Усріхів Вам.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


