
Зарядний пристрій автомобільного акумулятора 12V червоний
Продавець: Mytorg
731,85 ₴861 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-747-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зарядний пристрій автомобільного акумулятора 12V червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.47 кг |
| Высота | 62 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Ток заряда | 6 А |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна






