
Зарядний пристрій для акумуляторів авто 10A, BATTERY CHARGER MA-1210A з вбудованим амперметром
Продавець: HUGO
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності320 замовлень
Артикул: 234574194
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Зарядний пристрій для акумуляторів авто 10A, BATTERY CHARGER MA-1210A з вбудованим амперметром». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Ток заряда | 10 А |
| Состояние | Новое |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 55 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт. |
| Наличие амперметра | Да |
| Ручка для переноса | Нет |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Дополнительные функции | Защита от переполюсовки, Защита от перегрева, Защита от перезаряда |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-01-20
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-26
Що замовив то і отримав, відмінно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-13
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-13
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна2025-12-11
Працює нормально. Відповідає опису.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-06
Замовлення прийшло досить швидко, але довелося нагадати про себе в чат-боті.Дякую за якісний товар та швидку реакцію
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


