
Зарядний пристрій для акумуляторів на 12V/10A з дисплеєм / Універсальна зарядка акумулятора авто
Продавець: HUGO
993,19 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності290 замовлень
Артикул: 234572154
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Зарядний пристрій для акумуляторів на 12V/10A з дисплеєм / Універсальна зарядка акумулятора авто». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Состояние | Новое |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 85 мм |
| Цвет | Черный |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная мощность | 180 Вт |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева, Защита от перезаряда, Защита от перепадов напряжения, Защита от перегрузки, Защита от короткого замыкания |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-12-02
Дякую, все надіслали швидко, пристрій працює відмінно!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-13
Заказал 1 шт. в воскресенье в 9 утра, отправили во вторник после 12, менеджер не владеет информацией отправлена посылка или нет..
Переваги
Відправляли довше обіцяного


