
Збірна вішалка для одягу 150х60х28см, New simple floor clothes / Стійка-вішалка в передпокій
Продавець: HUGO
395 ₴564,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1700 замовлень
Артикул: 234560503
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Збірна вішалка для одягу 150х60х28см, New simple floor clothes / Стійка-вішалка в передпокій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Полка для обуви | 4 шт |
| Корпус (каркас) | нержавеющая сталь |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Длина | 600 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-18
Швидка доставка, недорого.Супер)
2025-12-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності