
Жіноча дорожня сумка-трансформер 55х42х21см, XL-1029, Рожева / Складна сумка для подорожей
Продавець: HUGO
225 ₴321,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234575732
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Жіноча дорожня сумка-трансформер 55х42х21см, XL-1029, Рожева / Складна сумка для подорожей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Сумка дорожная |
| Наличие колес | Без колес |
| Назначение | Для женщин |
| Цвет | Розовый |
| Регулировка размера | Да |
| Количество отделений на молнии | 2 |
| Количество отделений | 1 |
| Замок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 55 см |
| Глубина | 21 см |
| Материал | Oxford 600D |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-15
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності