
Жіноча сумка-кроссбоді Baellerry Phone Purse, чорна / Сумка-портмоне
Продавець: HUGO
229,14 ₴327,35 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234571819
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Жіноча сумка-кроссбоді Baellerry Phone Purse, чорна / Сумка-портмоне». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Отделения | 1 основное, Отделение для телефона |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-28
2025-12-20
Довго Комплектується