
Жіночий гаманець Baellerry Forever N2345 Pink, портмоне колір пудра. Оригінал YU227
Продавець: YouShine
277 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2345C14
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Жіночий гаманець Baellerry Forever N2345 Pink, портмоне колір пудра. Оригінал YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Baellerry |
| Длина | 190 мм |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Розовый |
| Количество отделений для документов | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 15 |
| Количество отделений для купюр | 5 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бумажник тройного сложения |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Материал | Искусственная замша |
| Отделение на змейке под телефон | под телефон |
| Пол | Женские |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

