
Жіночий гаманець Baellerry N2345 Night Red, портмоне колір червоний. Оригінал HP227
Продавець: HappyHouse
209 ₴278,4 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2345C3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Жіночий гаманець Baellerry N2345 Night Red, портмоне колір червоний. Оригінал HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Baellerry |
| Длина | 190 мм |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Красный |
| Количество отделений для документов | 2 |
| Количество отделений для кредитных карт | 15 |
| Количество отделений для купюр | 5 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Материал | Искусственная замша |
| Отделение на змейке под телефон | под телефон |
| Пол | Женские |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

