
Зміцнена сумка для зберігання та перенесення інструментів 18 дюймів (42х24х29см) 30 літрів
Продавець: Vint
1 278 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: code1763
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Зміцнена сумка для зберігання та перенесення інструментів 18 дюймів (42х24х29см) 30 літрів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 290 мм |
| Вес | 1.4 кг |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-12-25
Довга відправка.
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-17
10 Грудня зробила замовлення.Два дня підряд менеджери надзвонювали,щоб проговорити інформацію,яка і так є в замовленні.Кожен день казали,все прийнято,завтра відправимо.Сьогодні 17 число,пройшов тиждень,посилка навіть ще не комплектується.Телефони не відповідають.Горе продавці.
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




