
Зміцнена сумка для зберігання та перенесення інструментів 23 дюйми (52х29х33см) 50 літрів
Продавець: Vint
1 598 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: code1762
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Зміцнена сумка для зберігання та перенесення інструментів 23 дюйми (52х29х33см) 50 літрів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 330 мм |
| Вес | 2 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-11
2025-10-27
Отримав замовлення(сумка для інструмента)все підійшло і сподобалось.Не дивлячись, шо я трохи "тупонув" з формою проплати моє замовлення вже наступного дня чекало мене у відділенні Нової Почти.Так швидко я ще не отримував своє замовлення.Дякую працівникам за якість та швидкість обслуговування!
Переваги
Швидко відправили2025-09-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




