
Зволожувач повітря - аромолампа з LED підсвічуванням iHealth HP227
Продавець: HappyHouse
151 ₴215 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 5222IHEALTH
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зволожувач повітря - аромолампа з LED підсвічуванням iHealth HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iHealth |
| Индикатор работы | Да |
| Ароматизация | Да |
| Высота | 11.5 мм |
| Дисплей | Нет |
| Применение прибора | Для людей, страдающих аллергией, Для дома, квартиры, Для детской комнаты |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | Да |
| Потребляемая мощность | 2 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип установки | Настольный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Тип управления | Сенсорное |
| Объем резервуара для воды | 0.2 |
| Рекомендуемый объем помещения | 25 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець