
Зволожувач повітря - аромолампа з LED підсвічуванням iHealth YU227
Продавець: YouShine
215 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5222IHEALTH
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Зволожувач повітря - аромолампа з LED підсвічуванням iHealth YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iHealth |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Ароматизация | Да |
| Высота | 11.5 мм |
| Дисплей | Нет |
| Применение прибора | Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией, Для дома, квартиры |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем резервуара для воды | 0.2 л |
| Подсветка | Да |
| Рекомендуемый объем помещения | 25 куб. м |
| Потребляемая мощность | 2 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Тип установки | Настольный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Тип управления | Сенсорное |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-09-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності