
Зволожувач повітря з підсвічуванням зайчик Humidifier
Продавець: Харизма
422 ₴512 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0633
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Зволожувач повітря з підсвічуванням зайчик Humidifier». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Зволожувач повітря-нічник 2 л від USB Volcano Humidifier / Портативний зволожувач повітря з підсвічуванням

Автомобільний зволожувач повітря з проекцією та RGB підсвіткою, від USB / Аромадифузор в авто / Ультразвуковий зволожувач в авто

Зволожувач повітря Вулкан 360мл, 12Вт / Аромадифузор / Міні зволожувач повітря з підсвічуванням

Портативний зволожувач повітря з ефектом полум'я та нічником 7 кольорів Kinscoter DQ-7 Дифузор ароматичний
📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.1 кг |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем резервуара для воды | 0.2 л |
| Подсветка | Да |
| Применение прибора | Для детской комнаты, Для офисов и других коммерческих объектов, Для дома, квартиры |
| Состояние | Новое |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності