
Адаптер живлення 220В 2,4А USBx2 LCD Original AR-220
Продавець: Primetorg
103,04 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: EM-7127/3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Адаптер живлення 220В 2,4А USBx2 LCD Original AR-220». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Блок живлення 12В, 35А, МЕТАЛ Подовжений / Імпульсний адаптер живлення для світлодіодної стрічки

Блок живлення імпульсний 12V, 30A, METAL / Мережевий адаптер живлення із захистом від перевантаження

Блок живлення 42V2A, роз'єм 5,5х2,1мм, LiitoKala / Зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів / Адаптер живлення

Мережевий адаптер живлення 120Вт, USB / Швидкозарядний пристрій для телефону
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Номинальная сила тока | 2.4 А |
| Сила выходного тока | 2.4-10 А |
| Количество USB-портов | 2 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 90 мм |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-22



