
Адаптер живлення Essager 67W ES-CD23 USB+2 Тype-С PD/QC 3.0 для паяльників TS100, TS101, Pinecil, Fnirsi, GVDA
Продавець: Experience
780 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Адаптер живлення Essager 67W ES-CD23 USB+2 Тype-С PD/QC 3.0 для паяльників TS100, TS101, Pinecil, Fnirsi, GVDA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Essager |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 67 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Вес | 0.115 кг |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 31.1 мм |
| Длина | 67.7 мм |
| Высота | 41.1 мм |
| Тип | Мережевий |
| Вигляд | Адаптер |
| Швидка зарядка | PD/QC 3.0, 4.0 |
| Призначення | Універсальне |
| Кількість портів USB Type-C | 2 шт. |
| Кількість портів USB Type-А | 1 шт. |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-09
Спасибо большое, всё ок, советую всем, буду ещё заказывать
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності