
Адвент-календар Майнкрафт (12 віконець, фігурки, брелоки з кільцем) LZMH 12-011 C1
Продавець: Круті тачки
509 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LZMH 12-011 C1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Адвент-календар Майнкрафт (12 віконець, фігурки, брелоки з кільцем) LZMH 12-011 C1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 275 мм |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Игры |
| Тип | Персонажи видеоигр |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-09
Все швидко.І якісно



