
Аерофутбол 9705-2 (48/2) підсвітка, музика, пара воріт, 2 різновиди, у коробці
Продавець: Круті тачки
463 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9705-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Аерофутбол 9705-2 (48/2) підсвітка, музика, пара воріт, 2 різновиди, у коробці». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 670 мм |
| Высота упаковки | 215 мм |
| Длина | 660 мм |
| Длина упаковки | 315 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Футбол |
| Ширина | 640 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


