
Аерохокей настільний (2 біти, шайба, лічильник ручний) 971
Продавець: Круті тачки
481 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 971
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Аерохокей настільний (2 біти, шайба, лічильник ручний) 971». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 80 мм |
| Высота упаковки | 167 мм |
| Длина | 280 мм |
| Длина упаковки | 333 мм |
| Материал опор стола | Пластик |
| Материал плиты игрового поля | Пластик |
| Материал стола | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аэрохоккей |
| Тип игрового стола | Настольный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет игрового поля | Белый |
| Ширина | 160 мм |
| Ширина упаковки | 82 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


