
Аерохокей підлоговий дерев'яний (ніжки метал, ігрове поле 67-35 см, 2 ручки, шайба, на бат.) 2559
Продавець: Круті тачки
2 011 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2559
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Аерохокей підлоговий дерев'яний (ніжки метал, ігрове поле 67-35 см, 2 ручки, шайба, на бат.) 2559». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | БАТЭ |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 610 мм |
| Высота упаковки | 400 мм |
| Длина | 760 мм |
| Длина упаковки | 715 мм |
| Материал опор стола | Металл |
| Материал стола | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аэрохоккей |
| Тип игрового стола | Напольный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет игрового поля | Белый |
| Ширина | 390 мм |
| Ширина упаковки | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-12
Переваги
Гарне обслуговування


