
Акумуляторна батарея 12V, 100Ah, 650A, WХ / Акумулятор свинцево-кислотний / Акумулятор герметичний
Продавець: HUGO
5 707,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590046
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторна батарея 12V, 100Ah, 650A, WХ / Акумулятор свинцево-кислотний / Акумулятор герметичний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Вес | 24 кг |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 242 мм |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Пусковой ток | 650 А |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 174 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-23
Чекав тиждень, так і не дочекався відповіді чи є акумулятор чи немає
Переваги
Товару не було в наявності2026-01-21
2026-01-04
Безвідповідальний продавець
Переваги
Відправляли довше обіцяного
