
Акумуляторна батарея 12V, 24Ah, 176x166x125 мм, BAPTA BP-5930 / Акумулятор свинцево-кислотний / Акумулятор для безперебійника
Продавець: HUGO
2 255,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592572
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна батарея 12V, 24Ah, 176x166x125 мм, BAPTA BP-5930 / Акумулятор свинцево-кислотний / Акумулятор для безперебійника». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 24 А·ч |
| Активный материал отрицательных пластин | Двуокись свинца |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 125 мм |
| Длина | 176 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 7.2 А |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 166 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-19
15.01 приняли міє замовлення, пишуть -,,комплектуєтся" 18.01 звоню узнать статус замовлення, нікто нічого не відповів. 19.01 узнаю що товара немає в наявності. Роблять як шахраї.
Переваги
Товар не відправили
