
Акумуляторна болгарка 12V у кейсі + 2 аккумулятори / Міні-болгарка аккумуляторна / Електроболгарка побутова
Продавець: HUGO
519 ₴741,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234577560
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна болгарка 12V у кейсі + 2 аккумулятори / Міні-болгарка аккумуляторна / Електроболгарка побутова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна болгарка 12V, W-153-7 + Відрізний диск 3" / Електроболгарка / Міні болгарка

Акумуляторна болгарка 12V, диск 75мм у валізі / Електроболгарка бездротова / Міні болгарка
ШІ 78Акумуляторна болгарка 12V у валізі, 2 акумулятори, W-153-7 / Електроболгарка / Міні болгарка
ШІ 75Акумуляторна болгарка 12V кейсе, з 2 акумуляторами та 2 дисками, W-153-7 / Бездротова міні болгарка / УШМ
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 4200 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 75 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-20
Вітаємо вас! Дякуємо за замовлення і теплі слова. Для нас важливо, щоб ви залишались задоволені!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-17
Продавець розповів усе детально,навіть колір є можливість визначити.Дуже вдячний.Гарних продажів і відгуків.
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності