
Акумуляторна болгарка в кейс. (12V. 1 АКБ)
Продавець: Vint
1 600 ₴2 560 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: code1140
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна болгарка в кейс. (12V. 1 АКБ)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна болгарка в кейсі 500 Вт 2 акумулятори 2 диски

Кутова шліфувальна машина з літієвою батареєю на 500 Вт Акумуляторна болгарка в кейсі 19500 об/хв

Акумуляторна болгарка в кейсі 12V, 2АКБ + 5 дисків, Червона / Бездротова електроболгарка / Міні болгарка / Кутова шліфувальна

Акумуляторна болгарка в кейсі 500 Вт 2 акумулятори 2 диски
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | многофункциональная |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 19500 об/мин |
| Основная рукоятка | Поворотная |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип | Болгарка (угловая шлифмашина) |
| Наименование товара | Компактная беспроводная угловая шлифмашина (болгарка) |
| Вес | 0,7 кг |
| Функции | Работа в ограниченных пространствах, узких местах или над головой, высокомощный бесщеточный мотор, обработка бетона, камня, черных и цветных металлов, плитки, литиево-ионный 12-вольтовый аккумулятор, эргономичная рукоять с нескользящей поверхностью, блоки |
| Комплектация | Аккумуляторная угловая шлифмашина (болгарка), 1 аккумулятор, быстрозарядное устройство |
| Число оборотов на холостом ходу | 19500 об/мин |
| Диаметр диска | 76 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-03-24
Все супер!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-06
Менеджер зв'язався швидко,пришла за один день,товар якісний. Продавця рекомендую
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна


