
Акумуляторна болгарка в кейсі 500 Вт 2 акумулятори 2 диски
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 00125/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторна болгарка в кейсі 500 Вт 2 акумулятори 2 диски». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна болгарка в кейс. (12V. 1 АКБ)

Кутова шліфувальна машина з літієвою батареєю на 500 Вт Акумуляторна болгарка в кейсі 19500 об/хв

Акумуляторна болгарка в кейсі 12V, 2АКБ + 5 дисків, Червона / Бездротова електроболгарка / Міні болгарка / Кутова шліфувальна

Акумуляторна болгарка в кейсі 500 Вт 2 акумулятори 2 диски
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 19500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-06-02
2024-01-01
2023-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


