
Акумуляторна ланцюгова пилка 12" з 2 АКБ 48В, в кейсі, MA748 / Ручна електропилка для саду / Ланцюгова пилка
Продавець: GoodChoise
1 699,1 ₴2 427,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592507
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова пилка 12" з 2 АКБ 48В, в кейсі, MA748 / Ручна електропилка для саду / Ланцюгова пилка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна ланцюгова пилка у валізі з 2 акумуляторами на 48V

Акумуляторна ланцюгова пилка в валізі з 2 акумуляторами 24V

Акумуляторна ланцюгова пилка 12" з 2 АКБ 48V в кейсі / Бездротова електропилка / Безщіткова пилка для саду

Акумуляторна ланцюгова пилка 48В з двома АКБ / Міні пилка для саду / Електропила на акумуляторі
📋 Технічні характеристики
| Вес | 2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Мощность двигателя, Вт | 1800 |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аккумуляторная пила |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Ширина полотна | 300 мм |
| Цвет | Алый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Клас аппарат то що Нада молодци быстро працюють.