
Акумуляторна ланцюгова пилка у валізі з 2 акумуляторами на 48V
Продавець: Kanctovar
999 ₴1 899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: CHAYN SAY-1/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова пилка у валізі з 2 акумуляторами на 48V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна ланцюгова пилка в валізі з 2 акумуляторами 24V

Акумуляторна ланцюгова пилка в кейсі + 2 акумулятори 36В / Електропила / Акумуляторна пилка ручна

Потужна акумуляторна ланцюгова пилка MA748 (48V) з двома батареями, 12 дюймів, в кейсі / Ручна електропилка для саду

Акумуляторна ланцюгова пилка на 36V 5 Аh Ланцюгова пилка для саду з 2 акумуляторами в кейсі
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 60 мм |
| Вес | 1.4 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.5 сек |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-03-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


