
Акумуляторна ланцюгова пилка в валізі з 2 акумуляторами 24V
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності390 замовлень
Артикул: 15753/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова пилка в валізі з 2 акумуляторами 24V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна ланцюгова пилка у валізі з 2 акумуляторами на 48V

Акумуляторна ланцюгова пилка 12" з 2 АКБ 48V в кейсі / Бездротова електропилка / Безщіткова пилка для саду

Акумуляторна ланцюгова пилка 48В з двома АКБ / Міні пилка для саду / Електропила на акумуляторі

Акумуляторна ланцюгова пилка на 36V 5 Аh Ланцюгова пилка для саду з 2 акумуляторами в кейсі
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 152 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 6 м/сек |
| Количество оборотов | 2000 об/мин |
| Смазка цепи | Ручная |
| Фонарик | Нет |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.5 сек |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Набор насадок | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (11)
2024-03-18
Про товар: Все добре ,працює, так як в описі.Про продавця :Розчарована ! Я майже тиждень чекала відправки товару,поки сама не подзвонила- сказали ,що чекають доставку, забули попередити.А потім відправили не на ту адресу. Я в додатку Нової пошти зробила переадресацію ,за що мені нарахували 175 грн.Я подзвонила менеджеру і запитала ,хто має платити за цю помилку ? Ніхто так і не відповів.
2023-12-01
Пилка прийшла в розібраному стані, а в інструкції не показано шо і куди, знайшли в інтернеті
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2023-08-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-11
2023-08-07
Переваги
Гарне обслуговування2023-08-04
2023-07-28
2023-07-24



