
Акумуляторна ланцюгова пилка 24В, 1500 мАг, TL 0600 + 2 акумулятори / Ручна електропила для обрізки гілок
Продавець: GoodChoise
1 021,41 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234572333
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова пилка 24В, 1500 мАг, TL 0600 + 2 акумулятори / Ручна електропила для обрізки гілок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна ланцюгова пилка у валізі з 2 акумуляторами на 48V

Акумуляторна ланцюгова пилка в валізі з 2 акумуляторами 24V

Акумуляторна ланцюгова пилка 12" з 2 АКБ 48V в кейсі / Бездротова електропилка / Безщіткова пилка для саду

Акумуляторна ланцюгова пилка 48В з двома АКБ / Міні пилка для саду / Електропила на акумуляторі
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Вес | 2.3 кг |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Напряжение | 24 B |
| Количество направляющих звеньев | 37 |
| Размер резки | 100 мм |
| Длина цепочки | 15.24 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-29
Класна річ,за таку ціну, дякую вам
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності