
Акумуляторна ланцюгова пилка на 36V 5 Аh Ланцюгова пилка для саду з 2 акумуляторами в кейсі
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴1 699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 4495-1/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова пилка на 36V 5 Аh Ланцюгова пилка для саду з 2 акумуляторами в кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна ланцюгова пилка у валізі з 2 акумуляторами на 48V

Акумуляторна ланцюгова пилка в валізі з 2 акумуляторами 24V

Акумуляторна ланцюгова пилка 12" з 2 АКБ 48V в кейсі / Бездротова електропилка / Безщіткова пилка для саду

Акумуляторна ланцюгова пилка 48В з двома АКБ / Міні пилка для саду / Електропила на акумуляторі
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 100 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 4500 об/мин |
| Вес | 1.17 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Время заряда аккумулятора | 180 мин |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.5 сек |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-16
ок все пришло в порядке благадорю проверю. как будет работать
Переваги
Актуальна ціна


