
Акумуляторна настільна LED лампа 3 режими свічення Сенсорна складана лампа
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01415/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторна настільна LED лампа 3 режими свічення Сенсорна складана лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Білого кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа з сенсорним керуванням та 3 режимами підсвічування Золотого кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Срібного кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Чорного кольору
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Количество источников света | 2 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цветовая температура | 6500K |
| Тип крепления | На поверхность |
| Световой поток | 240 лм |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вес | 400 г |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-19
2024-06-27



