
Акумуляторний фен для волосся 500Вт, від мережі та USB, WHD-01, Чорний / Фен на акумуляторі / Дорожній фен
Продавець: HUGO
850,19 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 23457464001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторний фен для волосся 500Вт, від мережі та USB, WHD-01, Чорний / Фен на акумуляторі / Дорожній фен». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 500 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Защита от перегрева | Да |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вес | 0.295 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-27
Працює, зручно при відсутності електроенергії.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-12

